سلام.

پساپس میلاد حضرت علی (ع) این مرد بزرگ را به همه دوستان تبریک می گویم. قبلا در اینجا شعری زیبا از فواد کرمانی در مدح مولا علی نوشته بودم که دوباره خواندن آن خالی از لطف نیست.

بعد از انتشار پست قبل و بازتاب های آن در فضای وب فارسی دست و دلم نمی آمد با مطلب دیگری اینجا را به روز کنم. گویی دوست داشتم اینجا تا ابد با همان پست امام زمانی، از جنس خدا باقی بماند و منی که جنسم نامرغوب است دیگر ننویسم. از طرفی دلم نمی آمد نیایم و تشکر نکنم. تقریبا ده روز از تصمیم و حرکت دسته جمعی وبلاگ نویسان می گذرد. در این مدت خوشبختانه دوستان زیادی برای اهدای هدیه تولد به امام زمان (عج) اعلام آمادگی کردند. همه مطالب سایت ها و وبلاگ ها را به دقت دنبال کردم. بسیاری از دوستان مطالب بسیار خوبی نوشته اند و کلی استفاده کردم. چه نیکو گفته اند که این هدیه ناقابل در واقع ابتدا، هدیه ای به خودمان است و در نهایت، شاید تحفه کوچکی به حضرت آقا. به راستی که همین طور است.

به هر حال وظیفه خود دانستم از دوستانی که در این روزها در جهت رسیدن این پیام به دیگران هرگونه زحمتی اعم از نوشتن مطلب، قرار دادن بنر، به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی (و حتی شندیم برخی دوستان اقدام به انتشار آن از طریق پیامک و یا پخش تراکت نیز نموده اند) به سهم خود تشکر کنم و بگویم مطمئنا این حرکت ها از هر سو که نگاه کنیم خیر است و ان شا الله هم خیر آن به ما برسد و هم بتوانیم در مسیری که در آن قرار گرفتیم و با یکدیگر پیمان بستیم بمانیم و هدیه تمام و کمالی به آقا اهدا کنیم.

به نظرم می رسد حیف است این جمع تقریبا صد و چهل نفری که همچنان _با اینکه نه روز از آغاز طرح مان می گذرد_ به آن اضافه می شود، در روز میلاد امام زمان دور هم جمع نشوند و هدیه هایشان را با هم تقدیم نکنند. بخش اصلی حرکت ما و میوه دادن آن در روز نیمه شعبان خواهد بود لذا اگر کسی از دوستان می تواند در این زمینه کمکی کند دست او را به گرمی می فشاریم. همچنین اگر دوستان پیشنهاداتی برای آن روز بزرگ و یا این دوره چهل روز ترک گناه دارند شدیدا مشتاق به شنیدن هستیم.

پی نوشت یک: هدف این حرکت هرگز بالابردن آمار و مسائلی از این دست نبوده و خوشبختانه آمارگیر اینجا برای این پست اصلا عمل نکرده است. (اگر سری به آن بزنید خود متوجه می شوید که آمار بازدید حتی در برخی روزها کم هم شده که زیاد نشده، خوشبختانه!)

پی نوشت دو: گناهی که هر کس تصمیم به ترک آن گرفته است به خودش مربوط است و از ابتدا نیازی به ذکر کردن نبوده چرا که ممکن است مصداق اشاعه فحشا قرار گیرد.

پی نوشت سه: تمام تلاشم را برای از بین بردن مشکل بنر کردم ولی گویا در برخی وبلاگ ها که اکثرا هم بلاگفا هستند هنوز مشکل وجود دارد. این در حالی است که دیگر عزیزانی که از این سرویس استفاده می کنند بعضا بنر ما را بدون مشکل گذاشته اند. به هر حال از دوستان عذر می خوام.

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious