سلام دوستان خوبم

امیدوارم خوب و خوش و خرم باشید. دلم براتون خیلی تنگ شده. واقعا می گم.

اول از همه معذرت خواهی می کنم از دوستایی که به اینجا سر می زنن و می بینن مطلب جدیدی وجود نداره. ببخشید.

این چند وقت اصلا فرصت نمی کنم پای کامپیوتر بنشینم. تنها فرصتی که پیدا می کنم با عجله می رم سراغ سایت مادربانو و اون رو به روز می کنم. از اعظم جون هم تشکر می کنم که توی به روز کردن سایت به من کمک می کنه. خدا خیرش بده.

دو تا بچه، خیلی بیشتر از یه بچه وقت آدم رو می گیره. کوثر هم خیلی وابسته تر از مطهره س. برای همین هیچ جوره نمی تونم وقت خالی برای نشستن پای کامپیوتر پیدا کنم. همین مطلب رو هم مدت ها بود می خواستم بنویسم و فرصت نمی کردم. بالاخره الان تونستم بنشینم و بنویسم در حالیکه کوثر بغلم نشسته و می خواد دکمه های کیبورد رو بزنه.

IMG_0180

خلاصه که هر چه وقت خالی باشه روی سایت مادربانو می گذارم که تعداد بیشتری بتونن ازش استفاده کنن و مفید تر باشه. شما هم اگر فرصت کردید توی اداره ی سایت به ما کمک کنید و سایت رو به دوستان تون معرفی کنید.

به تازگی هم اپلیکیشن آموزش قلاب بافی مادربانو روی بازار و مایکت و کندو و پلازا و ایران اپز قرار گرفته. اگر تمایل داشتید اون رو نصب و استفاده کنید. اگر خوشتون اومد پنج ستاره بدید بهش. معرفی کامل ترش توی مادربانو هست. در این لینک.

الان متوجه شدم جزء پرطرفدار های فروشی بازار هم شده. چه خوب!!

Screenshot_2015-02-08-22-44-35 - Copy

این پست یه جورایی در قسمت پدرانه مادرانه رنگ و بوی خداحافظی داره. البته هر موقع مطلب خاصی بود میام می گم. اما خوشحال می شم هر کسی که این مطلب رو می خونه کامنت بذاره و خودش رو معرفی کنه. خیلی دوست داشتم بدونم چه کسانی مطالب وبلاگ رو می خونن. منظورم خواننده های خاموشه و کسانی که شاید از طریقی من رو می شناسن و اینجا سر می زنن و هیچ وقت کامنت نذاشتن که من بدونم میان سر می زنن و اگه می دونستم شاید با انگیزه تر می نوشتم. اگه دوست داشتین این بار کامنت بذارید.

خوشحال می شم از این به بعد شما رو توی مادربانو هم ببینم.

دوست تون دارم. (اشک توی چشام حلقه زده، همچین آدم دل نازکی شدم)

یا علی

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious