سلام.

ما شاء الله، لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم.

d41d6ac0820811e38215122b6fa72a6e_8

دومین دختر گلم ساعت سه و نیم بعد از ظهر روز شنبه ۲۸ / ۱۰ / ۹۲ به دنیا اومد.

تو این عکس دقیقا یک روزشه!

خدا تحت عنایات امام زمان حفظش کنه ایشالا

پی نوشت ۱: «کوثر» شاید عیدی پیامبر رحمه للعالمین به ما شد چرا که کمی زودتر از موعد و در شب میلاد حضرت رسول (ص) به دنیا آمد. پیامبری که من هم نام ایشان هستم به من دختری داد هم نام دخترش. انشاالله که هر دو دخترمان غیر از نام، همه چیز دیگرشان را هم از حضرت زهرا(س) بگیرند و مقتدای خود قرار دهند.

پی نوشت ۲: وقتی برای چک کردن های معمول در هفته های آخر بارداری به بیمارستان مراجعه کردیم اول گفتند که یک هفته ای هنوز وقت هست. اما وقتی فشار بانو را گرفتند گفتند کمی بالاست و باید آزمایش انجام شود. در آزمایش معلوم شد شرایط خیلی هم خوب نیست. فشار بالاتر هم رفته بود لذا دکترها پس از مشورت گفتند حتما باید سریعا ختم بارداری انجام بشود و ادامه بارداری اصلا به صلاح نیست. همچنین به جهت فشار بالای مادر زایمان طبیعی مضر است و امکان پذیر نیست. و اینگونه بود که تا من بدو بدو بروم خانه و ساک مخصوص بیمارستان و سایر وسایل را بیاورم بچه را به دنیا آورده بودند و تمام…

پی نوشت ۳: مطهره اینقدر خانوم هست که تمام معادلات و آمادگی های ما را که در جلسات کارشناسی پس از ساعت ها مطالعه و تحقیق و تفحص(!) به دست آمده بود، بر هم بزند و مجبورمان کند کاملا مساوی بهشان توجه کنیم و به مطهره زیادتر از کوثر محبت نشان ندهیم!

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious